Dar pre ňu

Hovorí sa, že pokiaľ ide o kúpu daru pre ňu, ide skôr o správnu myšlienku než samotný dar. No, dúfam že na to nikdy nedoplatíte. Akýkoľvek dar, ktorý jej kúpite, môže byť odprezentovaný darčekovým expertom po celom svete, aby vám potvrdili jeho význam a ak je to nevhodný dar, medzi vami dvoma môžu nastať trápne okamihy. Zistiť perfektný dar pre ňu môže byť skľúčujúca úloha, vzhľadom k tomu že budete mať pravdepodobne na výber zo stoviek možností.

Pripravte si pre ňu vhodný dar

Ak sa chcete vyhnúť problémom, plánujte dopredu. Plánovanie vopred neznamená drobné dary v taškách ktoré skryjete v suteréne, a v deň keď má narodeniny alebo výročie alebo v danej situácií jej len potrebujete dať darček, pôjdete dolu a prídete s tým jednym. Vyžaduje si to adekvátnu prípravu.

Dar pre ňu

Vložte do toho svoje myšlienky. Poznáte ju lepšie a viete, ako chcete aby sa cítila keď otvorí to balenie. Spíšte si zoznam toho čo ona chce, ďalší zoznam toho čo máte na nej radi a ďalší zoznam o tom čo máte spoločné. Na základe brainstormingu vyvoďťe to najlepšie s týchto zoznamov. Takto by mala vyzerať komplexná koncepcia darovania darčeku. Môžete použiť iný postup, ale zoznam vám poskytne inšpiráciu. Napríklad, ak rada varí, môžete jej darovať zásteru na varenie na ktorej je fotografia vás dvoch.

Ponúknite praktický dar

Praktické darčeky sú častejšie úspešné než nechcené. Mali by ste byť opatrnejší s typom darčeku, aby vám to nevykričala rovno do tváre. Môžete skončiť s tým že jej dáte najnudnejší darček v histórií. Dávajte pozor na to, čo vždy oceňuje na cestách alebo v stánkoch, keď ste spolu. Ak vždy hovorí o tej peknej lavičke v parku, samozrejme že jej nekúpite lavičku! Stačí sa spýtať sami seba, či to, čo chcete kúpiť, je naozaj niečo, čo aj dokážete zakúpiť.

Pri konverzácií si dávajte pozor. Môžete tiež pozbierať nejaké indície o tom, čo môže chcieť, pri častej konverzácií s ňou, alebo možno, že ste už o niečom takom spolu hovorili čo by naozaj chcela. Týmto spôsobom ste si istí, že jej kúpite niečo, čo sa jej naozaj páči, čo vám môže pridať niekoľko bodov, pretože preukážete, že počúvate to, čo hovorí.

Sledujte jej sociálne siete. Ďalším istým spôsobom, ako získať náznak o tom, čo by sa jej páčilo keby ste jej kúpili, je sledovanie jej sociálnych sieti. Môžete sa tiež spýtať jedného z jej dôveryhodných priateľov (samozrejme dámy). Niekedy sa priateľky navzájom zdvôveria o tom čo by chceli aby im ich priateľ daroval.

Jedna cesta ako zistiť čo by chcela je opýtať sa jej. Áno. Najprv nad tým popremýšľajte a opýtajte sa jej čo by chcela aby ste jej kúpili. S týmto prístupom sa môže stať jedna z dvoch vecí. Po prvé, môže oceniť vašu nápad opýtať sa jej, po druhé, všetko vám to rovno vykričí do tváre takže v tejto situácií radšej použite lepšie riešenie.

Stručne povedané, darčeky sú najlepší spôsob, ako vyjadriť, čo k tomu druhému cítime, ale keď to nie je dobre premyslené, môže to mať úplne opačný význam. Premýšľajte o tom aby sa nič nepokazilo. Môžete ponúknuť perfektný darček.

Prečítajte si, aký druh vianočných darčekov môžete dať svojmu blíznemu.

Články z rovnakej kategórie:

    Žiadne nenájdené