Darčekové koše

Darčekové koše Bratislava

Máte pocit, že vaši blízki už majú naozaj všetko a nechcete im kupovať zbytočnosti? Vybrať darček, ktorý poteší, je niekedy skutočne ťažké. Čo by ste povedali na nápad, ktorý každému vyhovie, nikdy nebude zavadzať a hodí sa rovnako dobre pre pánov aj pre dámy?

Darčekový kôš, do ktorého zabalíme bonboniéry svetových značiek, kvalitné vína či gurmánske špeciality je darom, ktorý podčiarkne príjemnú atmosféru akejkoľvek príležitosti.

Cena zahŕňa kompletný servis – produkty ,darčekový kôš ,aranžovanie, exkluzívne venovanie a osobne doručenie pre obdarovanú osobu.

Darčekové koše môžete venovať aj svojim obchodným partnerom, kolegom, či zamestnancom.

Darčekové koše

Firemné darčeky – čo darovať obchodným partnerom alebo zamestnancom?

Premýšľate, čo darovať svojim zamestnancom či obchodným partnerom? Teraz už viac premýšľať nemusíte, stačí čítať ďalej a odpoveď ľahko nájdete …. Zloženie a podoba darčekov z našej ponuky nemusí byť v žiadnom prípade konečná, radi sa prispôsobíme požiadavkám Vám či Vášho klienta a variácie upravíme. Slovenskou poštou nezasielame kvety,darčekové koše,vína,sekty a alkohol.

Naše darčekové koše

sú výnimočné svojou nápaditosťou, netradičným poňatím a kvalitným spracovaním, čo sa potvrdilo na základe veľkej spokojnosti našich zákazníkov. Je pre nás samozrejmosťou, že cenové podmienky nie sú pevne stanovené a sme ochotní poskytovať zľavy a iné výhody po vzájomnej dohode.Objednávku poprosíme realizovať 1 deň vopred. Objednávka je potvrdená po zaplatení uvedenej finančnej čiastky.Zákazník teda objednávateľ po otvorení stránky si objedná vybraný tovar. Údaje, ktoré vyplní musia byť presné, aby pri doručovaní zásielky nedošlo ku komplikáciám.Donáška darčekové koše iba Bratislava a okolie . Doručenie do 24 hodín už na druhy deň u Vás doma ,alebo u obdarovanej osoby. Donášku darčekového koša zabezpečujeme našou vlastnou kuriérskou službou.Donáška Bratislava,Pezinok a Senec zadarmo (platí iba darčekové koše a kvety). Ceny v okolí nájdeš info tu.

Nechceme darček len doručiť, chceme ho doručiť tak, aby splnil svoj význam. Tak, aby prekvapil. Tak, aby potešil.

Články z rovnakej kategórie: